Do których protetyków warto się udać w Mak-Laser?

Zadaniem stomatologa-protetyka jest wykonanie estetycznej odbudowy lub generalna poprawa wyglądu zębów. Jest to niezwykle twórcza dziedzina, jako że na końcowy efekt odbudowanego zęba ma wpływ wiele czynników. Warto więc wybrać gabinet, w którym wykwalifikowana kadra specjalistów zajmie się pacjentem kompleksowo. Takim miejscem jest klinika Mak-Laser, jeden z najlepszych gabinetów stomatologicznych w Łodzi. Ale do których lekarzy protetyków warto się tam udać?

Doktor n. med. Katarzyna Romańczuk związana jest z gabinetami Mak-Laser od samego początku. W klinice pełni rolę Dyrektor Generalnej gabinetów, ale zajmuje się również leczeniem pacjentów. Doktor specjalizuje się w protetyce, leczeniu zachowawczym oraz innowacyjnej implantoprotetyce. Jest również współautorką ponad 30 prac naukowych z zakresu rehabilitacji narządu żucia. Od roku 2002, prowadziła leczenie ok. 60 000 pacjentów. Pacjenci lubią spokój oraz miłą atmosferę, którą doktor stwarza podczas wizyt i zazwyczaj już po odbudowie zębów żałują, że nie zdecydowali się na to rozwiązanie wcześniej.

Doktor Zdzisława Klukowska - Józefiak, oprócz tego, że jest specjalistą protetyki stomatologicznej i stomatologii ogólnej jest również biegła w takich dziedzinach jak chirurgia, stomatologia zachowawcza oraz higiena. Ma kompleksowe podejście do leczenia oraz pomaga wybrać optymalny plan leczenia. Czerpie satysfakcję i motywację z zadowolenia pacjenta i z osiągniętych efektów. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami i zdarza się, że prowadzi leczenie już kolejnego pokolenia tej samej rodziny. W ciągu swojej kariery zawodowej przyjęła ponad 100 000 pacjentów.

Kolejnym stomatologiem zajmującym się protetyką oraz docenianym przez pacjentów jest doktor Justyna Romańczuk-Staciwa.

Ania, na znanylekarz.pl: Po licznych perypetiach stomatologicznych z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor. Jest lekarzem z pasją, sercem i zaangażowaniem. Wizyty przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze, a leczenie jest bardzo dokładne, delikatne i bezbolesne. Pani Doktor zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na każde pytanie.

Doktor n. med. Maciej Split to lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami zdobytymi zarówno w czasie pracy w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, jak i również jako dyrektor Malo Clinic. Holistyczne podejście do pacjenta, stosowanie najnowszych rozwiązań protetycznych, dążenie do uzyskania najlepszego efektu przy minimalnie inwazyjnych metodach gwarantują sukces leczenia podejmowanego u doktora Macieja Splita.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, do którego specjalisty się udasz, umiejętności i doświadczenie wszystkich lekarzy Mak-Laser są gwarancją dobrze i estetycznie wykonanej odbudowy protetycznej.