Dlaczego warto leczyć swoje zęby metodą laserową w klinikach Mak-Laser?

Klinika stomatologiczna Mak-Laser działa na łódzkim rynku już od roku 2008. Dzięki zaufaniu dotychczasowych i nowych pacjentów, których w bazie jest aż 30.000, klinika posiada 4 bardzo dobrze prosperujące i w pełni wyposażone oddziały dentystyczne. O jej sukcesie może świadczyć fakt, że pacjenci wracają do swoich lekarzy prowadzących, a nowi pojawiają się z polecenia codziennie. Osoby te przyciąga profesjonalizm całego zespołu, pozytywna atmosfera w gabinetach oraz dostęp do najnowszych technologii. W klinice oferuje się najnowocześniejsze metody leczenia pacjentów, w tym możliwość leczenia laserowego.

Mak-Laser jest pierwszym gabinetem stomatologicznym, który zaoferował w Łodzi możliwość leczenia tą metodą. Już sama nazwa kliniki wskazuje na specjalizowanie się w tej dziedzinie, a wysoką popularność usług potwierdza fakt, że słynie ona z tej metody wśród mieszkańców Łodzi. W ciągu całego okresu działalności, w gabinetach przeprowadzono ponad 1000 skutecznych zabiegów laseroterapii.

Wszystkie zabiegi laserowe w klinikach Mak-Laser wykonuje się renomowanym sprzętem najwyższej jakości marki Lasotronix. Dodatkowo może je w nich wykonać każdy z lekarzy, ponieważ cały zespół został skrupulatnie przeszkolony w przeprowadzaniu leczenia tą metodą i kwalifikuje się do wykonywania jej.

W klinikach Mak-Laser, laser, czyli emitowaną wiązkę światła, wykorzystuje się do leczenia 3 obszarów dolegliwości zgłaszanych przez pacjentów. Są nimi miejscowe stany zapalne i urazy w jamie ustnej, niewielkie ubytki próchnicowe oraz kwestie chirurgiczne i ortodontyczne. Każdy z tych obszarów poddawany jest działaniu 1 z 3 typów laserów, dostosowanych do odpowiednich potrzeb pacjentów.

Aby zabieg z użyciem lasera został przeprowadzony poprawnie potrzeba przede wszystkim odpowiedniej technologii oraz wiedzy osób odpowiedzialnych. Wybierając klinikę Mak-Laser możesz mieć pewność, że kombinacja tych czynników zachowana jest tu na najwyższym poziomie.