Zdzisława Klukowska - Józefiak

lek. stom. Zdzisława Klukowska - Józefiak

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej.

W klinice Mak-Laser, lekarzem-stomatologiem o najdłuższym stażu pracy jest doktor Zdzisława Klukowska - Józefiak. W swojej karierze przyjęła ponad 100.000 pacjentów. Żadna dziedzina nie jest jej obca, ale jej domeną jest stomatologia zachowawcza, protetyka stała oraz ruchoma.

Początkowo specjalizowała się wyłącznie w protetyce, jednak postanowiła poszerzyć swoje kompetencje i aktualnie specjalizuje się również w zakresie stomatologii zachowawczej. Do dziś jest to jej pasja, a największą satysfakcję przynosi jej entuzjastyczne przyjęcie efektów leczenia przez pacjenta.

Znajomość fachu zdobywała również w wiejskim ośrodku zdrowia pod Łodzią, gdzie przez wzgląd na duże potrzeby stomatologiczne wśród młodzieży oraz osób starszych pracowała przez 3 lata. To tam nabrała najwięcej doświadczenia i nauczyła się “dentystycznego sznytu”.

Podczas pierwszej wizyty przeprowadza konsultację i podchodzi do problemów pacjentów w sposób kompleksowy. Jest wyrozumiała, stara się ich wysłuchać i w jasny sposób postawić diagnozę.

Mówi o sobie per stomatolog rodzinny, ponieważ zdarza się jej leczyć już 3 pokolenie z tej samej rodziny. Doskonale pamięta sytuację, kiedy w latach 80, tuż po zakończeniu studiów rozpoczęła leczenie zębów młodej dziewczyny, a aktualnie leczy już jej dzieci i wnuki.