doktor Katarzyna Romańczuk

dr n.med. Katarzyna Romańczuk

Dyrektor klinik Mak - Laser

Dr Katarzyna Romańczuk w klinice Mak-Laser pracuje od samego początku. Nie tylko leczy pacjentów, ale pełni też funkcję dyrektora generalnego, w ramach której z powodzeniem odpowiada za zarządzanie kliniką, zatrudnianie pracowników oraz prowadzenie personelu. Spełnianie się na obu polach zawodowych od 16 lat, świadczy o jej bogatym doświadczeniu.

Od 2002 roku specjalizuje się w protetyce i implantoprotetyce. Podejmuje też leczenie osób w zakresie stomatologii zachowawczej. Praca jest jej pasją, a najbardziej satysfakcjonującym momentem zadowolenie pacjenta z efektów leczenia.

W swojej pracy doktor wykazuje się zrozumieniem, szczerością oraz uczciwością. Dba o zapewnienie pacjentom poczucia bezpieczeństwa i otacza ich opieką na najwyższym poziomie. Jej cierpliwe podejście stwarza warunki do komfortowej rozmowy, podczas której dokładnie opisuje sytuację, dostępne alternatywy oraz wspólnie dochodzi do rozwiązania problemu. W przypadku kiedy potrzeby pacjenta wykraczają poza jej możliwości, konsultuje sytuację ze specjalistą, a w razie potrzeby uczestniczy w zabiegach i wdraża do dalszego leczenia ewentualne zalecenia.

Pacjenci doktor to osoby między 30, a 80 rokiem życia. Bez względu na wiek uwielbiają jej pozytywne nastawienie i atmosferę, którą tworzy w gabinecie. Większość wraca do niej od lat, niektórzy przyjeżdżają nawet z innych miast. W końcu doktor jest jednym z najbardziej doświadczonych i wszechstronnych lekarzy w Łodzi - podczas swojej kilkunastoletniej kariery prowadziła około 60.000 pacjentów, głównie w zakresie protetyki.