Dlaczego warto wykonać leczenie kanałowe u dr Justyny Romańczuk-Staciwy?

Endodoncja jest dziedziną stomatologii zajmującą się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba. Leczenie endodontyczne jest nazywane również leczeniem kanałowym. Powikłania związane z niepodjętym działaniem mogą prowadzić w skrajnych przypadkach nawet do utraty zęba. Dlatego, jeśli podejrzewasz, że coś niedobrego dzieje się z Twoimi zębami warto zastanowić się nad jak najszybszą kontrolą u dentysty.

Jeżeli poszukujesz dla siebie naprawdę dobrego stomatologa, najlepszym kierunkiem w Łodzi będą gabinety kliniki stomatologicznej Mak-Laser. Pracują w nich wyłącznie sprawdzeni stomatolodzy, w tym również lekarze biegli w leczeniu kanałowym. Jednym z nich jest dr Romańczuk-Staciwa, dla której praca z pacjentami jest pasją. Skuteczność nawet w skomplikowanych przypadkach sprawia jej satysfakcję i motywuje do dalszej pracy.

Zabiegi endodontyczne potrafią być procesem długotrwałym. Zazwyczaj wykonywane są w trakcie 1-3 wizyt. Przed zabiegiem doktor diagnozuje problem, a następnie w warunkach komfortowej konsultacji wskazuje optymalny plan leczenia i ułatwia pacjentowi podjęcie decyzji. Stara się szczegółowo wyjaśnić, na czym polegać będą poszczególne etapy zabiegu.

W pełni wyposażonych gabinetach Mak-Laser stomatolodzy są w stanie szybko i skutecznie przeprowadzić kompletny zabieg. Do leczenia endodontycznego konieczne jest wykonanie od 1 do 3 zdjęć radiologicznych, które w gabinetach lekarze mogą wykonać od ręki.

Leczenie kanałowe jest jednym z najmniej przyjemnych zabiegów dentystycznych, dlatego warto wybrać stomatologa, który specjalizuje się w tej dziedzinie oraz potrafi zapewnić przyjazną atmosferę podczas wizyty.

Po licznym perypetiach stomatologicznych z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor. Jest lekarzem z pasją, sercem i zaangażowaniem. Wizyty przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze, a leczenie jest bardzo dokładne, delikatne i bezbolesne. Pani Doktor zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Polecam!
Ania ze ZnanyLekarz.pl