Justyna Romańczuk-Staciwa

lek. stom. Justyna Romańczuk-Staciwa

Dziedziną, w której specjalizuje się doktor Justyna Romańczuk-Staciwa, jest endodoncja, która jest jej pasją. Radzenie sobie z trudnymi przypadkami motywuje ją do dalszej pracy i sprawia niemałą satysfakcję. Doktor ma wysoką skuteczność w leczeniu, a zabiegi endodontyczne u pacjentów wykonuje w ciągu 1-3 wizyt. W zakresie jej zainteresowań znajduje się również protetyka, w tym prace stałe oraz ruchome.

Doktor traktuje leczenie jako pomaganie ludziom. Stara się jak najlepiej zaopiekować każdym z pacjentów, dokładnie i otwarcie wyjaśnić, na czym polegają zabiegi oraz pomóc w podjęciu decyzji o zakresie leczenia. Stara się ich uświadomić i oszczędzić im niepotrzebnego zaskoczenia. Rozmowy często odbywają się w komfortowych warunkach, poza fotelem dentystycznym.

Pacjenci lubią doktor za szczerość oraz jej podejście do leczenia - doradza oraz ukierunkowuje ich podejście do leczenia. Jest również osobą pogodną, która lubi żartować i stwarzać w gabinecie przyjazną atmosferę. Do każdego leczenia podchodzi z uśmiechem na ustach.