Dlaczego warto wybrać implanty w klinice Mak Laser?

Leczenie implantologiczne ma niebywale wiele zalet, jednak musi być prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych lekarzy, którzy pomogą pacjentowi w wyborze optymalnego planu leczenia. Łatwy dostęp do implantów sprawił, że rynkowa oferta jest zróżnicowana pod względem jakości i poziomu usług oraz poziomu cen, więc gdzie najlepiej leczyć swoje zęby?

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, warto udać się na konsultację do kliniki stomatologicznej Mak-Laser. Pacjenci mają tu dostęp przede wszystkim do sprawdzonej kadry specjalistów.

Jednym z lekarzy Mak-Laser specjalizujących się w zakresie implantologii jest dr n. med. Maciej Split, absolwent Łódzkiej Akademii Medycznej, wieloletni i bardzo ceniony przez studentów pedagog, nauczyciel akademicki oraz pracownik Instytutu Stomatologii w Łodzi. Wraz z doktorem Malo wdrażał w Polsce pionierską oraz innowacyjną technikę implantologiczną all on 4.

Lekarzem specjalizującym się w wąskim obszarze implantologii, a mianowicie implantoprotetyce jest dr n. med. Katarzyna Romańczuk. W klinice pełni rolę Dyrektor Generalnej gabinetów, ale zajmuje się też leczeniem pacjentów. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół najnowszych rozwiązań rekonstrukcji braków zębowych zarówno w obszarze klasycznej protetyki stomatologicznej (korony, mosty), jak i innowacyjnej implantoprotetyce. Pacjenci lubią spokój oraz miłą atmosferę, którą doktor stwarza podczas wizyt i zazwyczaj już po odbudowie zębów żałują, że nie zdecydowali się na to rozwiązanie wcześniej.

Dodatkowo w klinikach Mak-Laser wszyscy lekarze mają swobodny dostęp do narzędzi ułatwiających i przyspieszających leczenie. Każdy z 4 gabinetów Mak-Laser wyposażony jest w pełne zaplecze diagnostyczne (aparat RTG zębowy i pantomograficzny) obsługiwane przez dyplomowanych specjalistów techniki radiologii. Dodatkowo klinika posiada własną pracownię protetyczną, co wpływa korzystnie nie tylko na czas leczenia, ale i na cenę prac.

Do pacjentów z problemami natury implantologicznej podchodzi się w klinice kompleksowo. Pacjent jest konsultowany pod kątem leczenia implantologicznego przez lekarza prowadzącego wspólnie z chirurgiem. Lekarz prowadzący uczestniczy też w zabiegach chirurgicznych, a następnie kieruje się przy dalszym leczeniu wytycznymi chirurga.

Wszystkie prace związane z leczeniem stomatologicznym, czy to implantologicznym, czy zachowawczym wykonywane są na najwyższym poziomie. Klinika gwarantuje wysoką jakość usług, udzielając na prace protetyczne rocznej gwarancji bez uwzględnienia zakresu wykonanych prac.

Oprócz niekwestionowanych korzyści, takich jak doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników, niezwykle istotna jest także atmosfera, która panuje w gabinecie. Przywiązanie lekarzy do tych wartości pozwoliło klinice na zbudowanie obszernej bazy 30.000 osób korzystających z jej usług. Dołącz do nich już dziś!