Implanty

Odzyskaj swój dawny uśmiech!

Wiele osób borykających się z brakami w uzębieniu nie bierze pod uwagę, ile negatywnych skutków może nieść za sobą odkładanie leczenia w czasie. Wady zgryzu, zaburzenia wymowy, ból, utrata stabilizacji dla reszty zębów - to tylko niektóre z nich. Dlatego warto, jak najszybciej zadbać o własne zdrowie i uzupełnić nawet niewidoczne braki.

W wielu przypadkach najlepszą metodą leczenia może okazać się założenie implantu, dzięki czemu bez problemu odbudujemy nasz naturalny uśmiech. Warto znaleźć miejsce, w którym oprócz fachowej pomocy pacjenci będą mogli liczyć na indywidualnie dobrany do ich potrzeb system implantologiczny oraz roczną gwarancję na wykonane uzupełnienie.

W klinikach Mak-laser zabiegi wszczepiania implantów wykonują m.in. dr n. med Maciej Split oraz dr n. med Katarzyna Romańczuk. Oboje cieszą się wśród pacjentów bardzo dobrą opinią. Dodatkowo pełne zaplecze diagnostyczne klinik Mak-Laser sprawia, że nawet skomplikowane i trudne przypadki można tu rozwiązać interwencyjnie w przyspieszonym trybie.

Dlatego nie zwlekaj i już dziś umów się na konsultację, a być może dołączysz do grona osób, które już niedługo stwierdzą, że powinny były zdecydować się na implanty o wiele wcześniej, bo nareszcie mogą swobodnie mówić, jeść i żyć pełnią życia.

Dlaczego warto zdecydować się na leczenie implantologiczne?

Leczenie implantologiczne jest już na szczęście ogólnodostępną metodą uzupełniania braków w uzębieniu. Według wielu lekarzy stomatologów jest również najskuteczniejszą...

Czytaj więcej...

Jakie mogą być następstwa utraty zębów?

Braki w uzębieniu są jedną z mniej komfortowych rzeczy, która może się przytrafić człowiekowi. Niemal każdy zna przynajmniej jedną osobę, która wstydzi się swojego uzębienia, a przez to...

Czytaj więcej...

Dlaczego warto wybrać implanty w klinice Mak Laser?

Leczenie implantologiczne ma niebywale wiele zalet, jednak musi być prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych lekarzy, którzy pomogą pacjentowi w wyborze optymalnego...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną w gabinetach MaK-Laser

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć, czy implanty są dla Ciebie, umów konsultację już dziś. Zadzwoń i spotkaj się z nami w dogodnej lokalizacji w Łodzi.